2016-12-04 Zawody Mikołajkowe

Wyniki drużynowe

Wyniki indywidualne

Zawody Mikołajkowe 2016 - Dolna Odra.

Zawody Mikołajkowe 2016 - Dolna Odra.

W niedzielny ranek wędkarze kół wędkarskich z Mieszkowic, Lubanowa, Stargardu, Szczecina, Gryfina i Chojny spotkali się na corocznych Zawodach Mikołajkowych organizowanych przez Koła PZW „Delfinek” z Gryfina, „Rurzyca” z Chojny i Koło PZW Lubanowo.

4 grudnia o godz.8.00 na brzegu Ciepłego Kanału w Dolnej Odrze spotkało się 55 zawodników, w tym 7 juniorów. Przy losowaniu stanowisk zawodnicy otrzymali czapki mikołajowe czerwone czapki

W czasie 3-godzinnych połowów dominującą rybą była Płoć, Jaź, Krąp i inne pojedyncze sztuki. Po zważeniu złowionych ryb, zawodnicy udali się na gorący poczęstunek.

Po zakończeniu podliczania wyników komisja sędziowska w towarzystwie wędkarskich Mikołajów przystąpiła do wręczania pucharów dla najlepszych zawodników w Zawodach Mikołajkowych i upominków dla wszystkich uczestników tej grudniowej imprezy wędkarskiej.

Wyniki:

kat. Seniorzy: I – Pawlik Władysław

II – Żmuda Bogusław

III – Szmeraj Jakub

kat. Juniorzy: I – Kneja Paweł

II – Adam Szymon

III – Najmowicz Jan

Klasyfikacja drużynowa:

I - Szmeraj Jakub, Kujawa Jacek, Bukowski Jacek

II- Szpak Tadeusz, Żmuda Bogusław, Nowak Andrzej

III - Pawlik Władysław, Nowakowski Wiesław, Adamski Henryk

Największa Ryba: Ryszard Borek - jaź (830g)

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim zawodnikom i osobom towarzyszącym za udział w tej wyjątkowej grudniowej imprezie wędkarskiej, jednocześnie zapraszając na organizowany w marcu przyszłego roku Dzień Wędkarza.